Idealne dla pań, które poszukują szlabanów z największej półki

Reklama: Szlabany Bydgoszcz

Wymagania inwestorów szukających najnowocześniejszych podejść do ochrony ruchu drogowego, spełnią szlabany autocontrol. Te szlabany są najbardziej nowatorskimi i niezawodnymi narzędziami ludźmi do ochron ruchu pojazdów.


Obudowa tego szlabanu jest formą modułową z tłoczonego aluminium, oraz wtedy cechuje dużą siłę na warunki atmosferyczne, łatwą wymianę uszkodzonych elementów oraz estetyczny wygląd urządzenia. W przystępny sposób szlaban może stać przerobiony z możliwości prawo- na lewostronną.
Centrale kierujące do tych szlabanów mogą współpracować razem z wieloma systemami (np. system parkingowy, system ochron dostępu, system pożarowy). W zależności od wersji, centralą można prowadzić także będąc na terytorium, jak a na trasa. W szlabanie można konfigurować parametry, takie jak odpowiedź na zanik zasilania. Jeśli zdarzy się luka w zasilaniu, wtedy urządzenie może automatycznie otworzyć się bez potrzeb stosowania zewnętrznych akumulatorów.
Szlabany pracują bardzo dobrze i bez zastrzeżeń przy temperaturze od -30°C do +50°C. Liczba cykli, która jest gwarantowana to 10 milionów!