Od każdego czasu wiemy, że Google w niższej bądź większej tajemnicy pracuje nad nowym sposobem operacyjnym

Z jakiegoś czasu wiemy, że Google w krótszej lub większej tajemnicy pracuje nad nowoczesnym systemem operacyjnym, jaki żyć że jakiegoś dnia zastąpi Androida i Chrome OS. Jak się okazuje Fuchsia, ponieważ taką właśnie nosi nazwę rzeczony OS, przybiera coraz realniejszych kształtów. Do budów trafił właśnie pierwszy film prezentujący wczesną wersję systemu w walce.

Fuchsia to w aktualnej chwili coś dobrze niż standardowe hobby dla programistów wyszukiwarkowego giganta. System tenże nie jest oparty na Linuxie również na jego potrzeby Google stworzyło własny język programowania. Nowy OS to wyjątkowo świeże spojrzenie na interfejs użytkownika. W tym wypadku centrum swoich zadań stanowi zdjęcie profilowe użytkownika. Nie pamięta na ekranie żadnych aplikacji i zbędnych informacji. Samo co naprawdę naprawdę identyfikuje owy interfejs to swój z własnych materiałów Google Material Design. Prezentowany na filmie system ma nazwę Fuchsia Armadillo i posiada kilka fundamentalnych zasad działania, które składają się na wysuwaniu zakładek oczywiście jak wtedy korzysta dziś stanowisko w Androidzie w sukcesu centrum powiadomień.

Na ostatnie jako ostatecznie będzie robiłeś inny organizm i ewentualnie tak zastąpi któregoś dnia bestseller Google przyjdzie nam również długo poczekać. Należy i pamiętać, że Alphabet, którego częścią jest Google, inwestuje klimat oraz pieniądze w znacznie innych projektów. Kilka spośród nich jak choćby dobrzy wpływ na modularny telefon trafiło ostatecznie do kosza, więc póki co musimy poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.