Planowanie wesela powinnaś począć z wyboru swojego wianuszka pomocnic, dzięki czemu cala organizacja powinna trwać bardzo łatwo.

Reklama: Zespół weselny Kutno

Planowanie wesela powinnaś rozpocząć z wyboru swojego wianuszka pomocnic, dzięki czemu cala organizacja powinna być znacznie sprawniej. Twoje koleżanki z pewnością tylko oczekują na takie wyróżnienie również z chęcią zdejmą z Ciebie kilka powinności, i po kryjomu zaczną mieć więc co najważniejsze – wieczór panieński.

Kiedy wybierzesz już, które przyjaciółki zostaną druhnami, możesz pomyśleć o tym, by poprosić je o zatem w złoty lub zabawny sposób. Oczywiście, możesz po prostu zadzwonić lub zapytać przy kawie, ale ozdobna kartka z zapytaniem lub mały bilecik przy podarowanej szmince będzie ciepłym gestem, który na pewno zapamiętają. Kobiety doceniają małe gesty, gwarantujemy, że twoje znajome będą zachwycone.

Że w dniu ślubu, od indywidualnego rana będziesz ze swoimi druhnami, praktycznym prezentem za ich pociecha w tymże korzystnym dniu będzie pokrycie kosztów za ich makijaż czy fryzurę na Twoje przyjęcie. Możesz skontaktować się z kosmetyczką, że przybędzie do was na wysokie zrobienia i dopieści każdą po kolei. Nie bój się zapytać o drobny rabat, przy większej części, bez problemu powinna się zgodzić. Może zawsze będziecie wybierały wykonać makijaż same, albo któraś z druhen po prostu się tym fascynuje i pogodzi się ‚wystroić’ was wszystkie? Wtedy możesz pomyśleć choćby o manicurze lub o dużo wcześniejszych przygotowaniach, np. wspólnej wizycie w spa. 

Organizacja wesela pochłania mnóstwo czasu oraz pieniędzy, że Twój budżet jest za skromny natomiast nie możesz zezwolić sobie na drugie koszty, takie jak makijaż dla druhen lub pokrycie kosztów sukienek, możesz wziąć pod opiekę mniejsze prezenty, takie jak szminka, lakier do paznokci lub stylowe organizery (w niektórych miejscach możesz je spersonalizować lub wykonać sama).

Myślicie wieczór panieński w spa lub kosmetyczka odwiedzi was w zakładu? Takie same szlafroki z wyszytymi inicjałami, będą nie tylko praktyczne a niezwykle ważne, ale sprawią też, że Twoje znajome też na długo po ceremonii, pijąc poranną kawę będą z sentymentem wspominać Twoje ostatnie panieńskie chwile. Polecamy wybrać satynowe, różowe szlafroczki i urządzić przy okazji małą sesję zdjęciową – gwarantujemy, że poczujecie się jak aniołki za kulisami a będziecie się świetnie bawić.

Prawie wszystek salon z biżuterią oferuje grawerowanie naszych wyrobów, mały medalik na sznureczku z inicjałami albo po prostu „dziękuję”, będzie wyjątkowym prezentem i symbolem waszej długoletniej przyjaźni. Możesz również wybrać mniej kosztowny prezent jak np. torbę ekologiczną lub t-shirt. W artykułach drukarskich metodą sitodruku możesz wyczarować unikatowe nadruki, związane z Twoim zamążpójściem, wieczorem panieńskim lub waszą przyjaźnią. Postaraj się, aby Twój dokument był oryginalny a przede każdym estetyczny. Możesz założyć nadruk w darmowym programie komputerowym.